רקמת מנדלות- הסדנא

סדנת רקמת מנדלות- סדנה אומנותית מלאה בצבע והרבה למידה 

סדנת רקמה מקסימה בה נרקום על הדפסי מנדלות שעוצבו במיוחד לרקמה. 

את המנדלות, ממש כמו בדפי צביעה, “צובעים” לפי העדפות והטעם האישי, אך בשונה מעבודות של צביעה בטושים או בצבעי עיפרון, הרקמה מעניקה לנו מרחב אפשרויות עשיר ונפלא של משחקים בטקסטורות, תצורות והררכית גבהים, בזכות שפת התכים- השפה של הרקמה. 

משתתפות הסדנא יבחרו בעת הרישום מנדלה לרקמה. ההדפס שבחרתן ימתין לכן על השולחן בבואכן לסדנא.


מה נלמד בסדנא?

נלמד איך נגשים לרקמת מנדלות, נדבר על חומרי הרקמה, איך עובדים עם חישוקי רקמה, אילו בדים מתאימים לנו, נדבר על חוטים ומחטים ונדבר על בחירת הצבעוניות. אחר כך נצלול לעולם של תכי הרקמה- נלמד לרקום תכים נפלאים של קווי מתאר ותכים של מילוי השימושיים במיוחד לרקמת המנדלות, יפייפים ומרשימים.

  

על מה נרקום?

את עבודת הרקמה נעשה על בדים המודפסים באיכות גבוהה, כשהם מעובדים לחישוקי עץ איכותיים כדי למנוע קימוטים ועיוותים של הבד במהלך הרקמה. הבדים מעובדים ומטופלים כך שתוכלו לתלות את העבודה מיד בסיום העבודה ללא צורך בטיפול בשולי הבד.

בעת הרישום משתתפי הסדנא יוכלו לבחור הדפס לרקמה מבין שבעה עיצובים שונים (חישוקים בגודל 3- קוטר 16 ס"מ, ובגודל 4- קוטר 20 ס"מ). ההדפס ימתין למשתתפות בבואן לסדנא.


למי הסדנא מתאימה?

הסדנא מתאימה גם למתחילות, גם למשתתפות סדנאות הרקמה האחרות שלי, ולכל מי שרוצה להעמיק ולבסס את הידע בעולם הרקמה האומנותית, גברים ונשים.


היכן הסדנא מתקיימת? 

מרבית הסדנאות מתקיימות בסטודיו, סטודיו לרקמה בכפר סבא (אלא אם כן צוין אחרת). הסטודיו נמצא באיזור הכפרי של כפר סבא, בחלל יפייפה שכולו השראה מעולם הרקמה, במרחב מואר ונעים, באוירה אינטימית ובקבוצות קטנות.   


אורך הסדנא:

3.5 שעות.


מחיר הסדנא ומה הוא כולל: 

מחיר הסדנא הוא 280 שח, והוא כולל את כל החומרים הדרושים לסדנא וכן הדפס לבחירה מתוך ליין ההדפסים כשהוא כבר מתוח ומעובד לחישוק איכותי, מחט לרקמה ומשחיל.


מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את ההשתתפות עד שבוע לפני הסדנא ואזכה בהחזר מלא.

אם לא מתאפשר לכן להגיע והודעתן במהלך השבוע הסמוך לסדנא- אשמור לכן את הזכות להצטרף למועד אחר.

הסדנא מתאימה גם לגברים.


לעיון בלוח מועדי סדנאות הרקמה לחצו כאן.  

לרישום לסדנא יש לפנות אלי במייל.

 
מנדלה רקומה
הדפסים לבחירה בסדנת רקמת מנדלות
סדנת רקמת מנדלות
ההדפסים מתוחים ומוכנים לסדנא
מנדלה רקומה
תכים שונים הנלמדים בסדנת רקמת מנדלות