סדנת הדגל, סדנת בסיס חשובה

סדנת רוקמות א'- סדנת יסוד בעולם רקמת התכים החופשית

סדנת רוקמות א' מקנה את הבסיס לעבודת רקמה אמנותית. הסדנא מיועדת למתחילים ולמי שרקם בעבר, להכרות עם עולם הרקמה ולהעמקת החיבור עם העולם האמנותי והנפלא הזה.


מה נלמד בסדנא?

בסדנא נלמד תכים חשובים שונים כמו תך צרפתי, תך אחורי (back stitch), תך שזור, תך שרשרת בודד ורציף, תך גבעול, שושנים בולטות ועוד. נלמד איך בוחרים פלטה של צבעים, נדבר על קומפוזיציה ונתחיל ברקמת אלמנטים מהצומח בעזרת התכים שנלמד- פרחים, ענפים, עלעלים ועלים. נדבר על חומרי הרקמה- איך עובדים עם חישוקי רקמה, באילו מחטים להשתמש, ואילו בדים מתאימים לנו. 


על מה נרקום?

את עבודת הרקמה נעשה על הדפסים יפייפים, אותם מכינים לכל אחת ואחת באופן אישי לפי הבחירה שלה. ההדפסים מתוחים ומוצמדים לחישוקי עץ איכותיים, ושולי הבד מעובדים מאחור כך שתוכלו לתלול את העבודה מיד בסיום הפרויקט. 

משתתפי הסדנא יוכלו לבחור הדפס לרקמה מבין כ 24 הדפסים של חיות יער, זרי עלים, הדפסי פרחים יפייפיים ועוד. בחירת ההדפס נעשית בעת הרישום. ההדפס שבחרתן ימתין לכן על שולחן הסדנא בבואכן.


למי הסדנא מתאימה?

הסדנא מתאימה גם למתחילות וגל למי שרקמה בעבר או רוקמת, ורוצה להעמיק ולבסס את הידע שלה בעולם הרקמה האומנותית.


היכן הסדנא מתקיימת? 

מרבית הסדנאות מתקיימות בסטודיו, סטודיו לרקמה בכפר סבא (אלא אם כן צוין אחרת). הסטודיו נמצא באיזור הכפרי של כפר סבא, בחלל יפייפה שכולו השראה מעולם הרקמה, במרחב מואר ונעים, באוירה אינטימית ובקבוצות קטנות.   


אורך הסדנא:

3.5 שעות.


מחיר הסדנא ומה הוא כולל: 

מחיר הסדנא הוא 280 שח, והוא כולל את כל החומרים הדרושים לסדנא וכן הדפס לבחירה מתוך ליין ההדפסים כשהוא כבר מתוח ומעובד לחישוק איכותי, מחט לרקמה ומשחיל.


מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל את ההשתתפות עד שבוע לפני הסדנא ואזכה בהחזר מלא.

אם לא מתאפשר לכן להגיע והודעתן במהלך השבוע הסמוך לסדנא- אשמור לכן את הזכות להצטרף למועד אחר.

הסדנא מתאימה גם לגברים.


לעיון בלוח מועדי סדנאות הרקמה לחצו כאן.  

לרישום לסדנא יש לפנות אלי במייל.

 
אייל רקום של שתתפת בסדנת רקמה
השולחן ערוך לסדנת רקמה
סדנת רקמה- ההדפסים ממתינים למשתתפות
הדפס לבחירה בסדנאות הרקמה
סדנת רקמה
סדנת רקמה בסטודיו לרקמה בכפר סבא
סדנאות רקמה