שמי עינת ספקטור. אני אמנית ויוצרת רב תחומית, מעצבת גרפית ומנחת סדנאות עיצוב, יצירה ו DIY. פגשתי את עולם הרקמה בפעם הראשונה בין הידיים של סבתא שלי, כשהייתי בת תשע בערך.  סבתא הייתה אשה בעלת אצבעות עדינות וידיים נקיות תמיד ומטופחות. היא ידעה לתפור, לבשל את האוכל הכי טעים שאכלתי אי פעם וגם לרקום. התנועות העדינות של אצבעותיה הרוקמות והרשמים שהשאירה על הבד נראו לי כמו קסם ממש. הרקמה ליוותה אותי בחיי ותמיד הסבה לי הנאה, שמחה וסיפוק. 

לפני כשנתיים התחלתי לשלב סדנאות רקמה בין הסדנאות שלי.  הפגשתי נשים רבות עם עולם הרקמה וליוויתי אותן בצעדיהן החדשים או המחודשים בעולם הנפלא הזה. בסדנאות הרקמה שלי אני רואה עיניים נפתחות, ידיים שמחות ולבבות מתרחבים.  

אני אוהבת את השילוב של הדפסה על הבד ורקמה. אוהבת את השילובים בין החד מימדיות של הבד והתלת מימדיות של התכים, בין הטקסטורה של הבד וזו של התכים. הרקמה על הבד המודפס מאפשרת לעטר את האלמנטים המודפסים באלמנטים רקומים  הצומחים כביכול מתוך הבד. 

מלאכת הרקמה המשתלבת במוטיבים המודפסים מאפשרת מקום רחב לפרשנות ולביטוי אישי. אני נדהמת בכל פעם מחדש כאשר אני רואה כיצד כל רוקמת מעניקה את האופי לעבודת הרקמה שלה,  החל מבחירת ההדפס דרך בחירת הקומפוזיציה, הצבעוניות, בחירת התכים וכלה בסגנון הרקמה האישי שלה. 

מתוך החיבור עם נשים (וגם כמה גברים) בסדנאות הרקמה שלי הלך ונוצר ליין ההדפסים לרקמה. 

מעתה ניתן להזמין הדפסים לרקמה בבית, חוטים וציוד משלים.